ETUSIVU UUTISET KALENTERI KUVAT VIDEO TULOKSET YHTEYSTIEDOT ARTIKKELIT LINKIT


Nabba World Championchips 2008. Katerini, Kreikka

Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Kaunis naiskilpailija Maria Kuzmina, Miss Figure I, voittaja Maria Cordio Vincenza, Miss figure II 6. Kathryn Mullen, Miss figure II toinen
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Oikein kivannäköiset selät Naiskilpailijoita Andree Gioanni, Miss Figure II kolmas Kathryn Mullen
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Maria Cordio Vincenza Miss Figure II voittaja ja toinen Marilandio Ponchet ja naisten
overall voittaja Auxiliadora R.Barbosa
Marilandio voitti edellisvuonna
Timon sarjan
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Marilandio Ponchet
yli 40 kolmas
Timon sarjan kilpailija
James Salmond
Timon sarjan kilpailija
Ian Sturrock
Arthur Baron Class 3 viides
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Fernando Luiz
Timon sarjan toinen
Christian Lacoche
Timon sarjan voittaja
Christian Lacoche
Ranska
Timo ja Fernando
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Kilpailija nro 135 Selkäkuva kisan jälkeen Sivuposeeraus "ruusupuskassa" Nyt voi jo rentoutua ja haaveilla
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
  Rantakuntoa kisan jälkeen Marilandio Ponchet
Auxiliadora R. Barbosa
Fernando Luiz
Kaikki Brasiliasta
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Fernando Timon sarjan toinen Yökuva, Lacoche
Andree Gioanni ja
Italian Marco Parisi
Masters 40 kolmas ja voittaja Juniorikilpailijoita
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Junioreiden selkiä Masters 40 kilpailijoita Masters 40 voittaja Mikhail Bryukhanov Venäjä
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
40 toinen, Jindrich Popelar Marilandio Yli 40 vatsoja Ja 40 selkiä
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Timon sarjan voittaja Anatomiset asennot Anatomisia Kaikki Timon sarjalaisia
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Christian Lacoche vaparissa Timo Moisio vaparissa Ja Christian Timon sarjan selkävertailuja
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Timon sarjan vertailuja Timon sarjan vertailuja Timon sarjan vertailuja 6 ja 7 paikka vertailussa
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Timon sarjan vertailuja Timon sarjan vertailuja Timon sarjan vertailuja Vladimir Belousov
Class 3 voittaja
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Tarif Al Ghannama
Class 3 neljäs
Naser Albelooshi
Class 3 toinen
Class 3 vertailuja Class 3 vertailuja
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Class 3 vertailuja Thomas Bures Class 2 voittaja Miha Zupan Class 2 toinen
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
Class 2 vertailuja Class 2 vertailuja Class 1 vertailuja Timon sarjan
palkintojen jako
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
       
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
       
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana
       
Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana Kuva isompana